Регионални

Кметът на Исперих на среща в посолството на САЩ

Домакин на събитието бе ръководителят на американската дипломатическа мисия Х

Кметът на Исперих на среща в посолството на САЩ

Кметът на Община Исперих инж. Белгин Шукри и председателят на Общинския съвет Бейти Бекир взеха участие в работна среща в Посолството на САЩ в България, посветена на най-новите технологии и тенденции в енергийния сектор.

Домакин на събитието бе ръководителят на американската дипломатическа мисия Х. Мартин Макгайо, който откри дискусиите и подчерта ключовата роля на иновациите и международното сътрудничество за развитието на модерната енергетика.

На срещата присъства и министърът на енергетиката Жечо Станков, както и представители на водещи български и американски компании от сектора.

Участието на Община Исперих е част от по-широките усилия на местната власт за привличане на иновативни решения и бъдещи инвестиции в региона.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Пенчо Милков обсъди с посланика на Молдова нови възможности за сътрудничество в образованието и културата

Пенчо Милков обсъди с посланика на Молдова нови възможности за сътрудничество в образованието и културата

Кметът на община Русе Пенчо Милков проведе среща с извънредния и пълномощен посланик на Република Молдова в България Н. Пр. Емил Жакота и почетния кон...

Коментирай