Победа за "Славия" в Монтана

Победа за "Славия" в Монтана | StandartNews.com

"Славия" победи като гост "Монтана" с 2:1. Двубоят бе от деветия кръг на футболното първенство. И двете попадения дойдоха преди почивката.

"Славия" доминираше през цялото време. В 12-ата минута Ивайло Димитров пропусна да открие резултата, след като удари греда.

Първото попадение дойде в 21-ата минута след самостоятелен пробив на Антон Карачанаков. Жереми Манзоро намери зад отбраната на "Монтана" Владимир Семерджиев и той удвои преднината на гостите в 32-ата минута. Минута след това имаше пропуск на Ивайло Димитров.

Борислав Балджийски от Монтана бе съборен в наказателното поле на "Славия" от вратаря на гостите Марио Кирев (39). Реферът Николай Йорданов обаче не отсъди дузпа за домакините.

В добавеното време на първото полувреме Иван Минчев изпълни мощен удар извън наказателното поле и вкара гол.

Най-добрата възможност за трети гол за гостите бе в 77-ата минута. Тогава Ивайло Димитров и Диего Фераресо изскочиха сами срещу вратаря Христо Иванов, но Димитров напраши пропуск.

Гол на Станислав Генчев в 84-ата минута бе отменен.