Стара Загора. Бойко Борисов от мен научи, че съм изключен от ГЕРБ и остана много изненадан. Това заяви бившият старозагорски губернатор Недялко Недялков, който е участвал във вчерашната среща на ръководството на партията с актива от Старозагорска област.
"Аз настоях да ми си изчисти името, не съм имал никакви нерегламентирани контакти с други политически сили, както ме обвини Цветанов, и изпълнителната комисия е отменила решението", заяви доволен Недялков.
Той е убеден, че е станал жертва на донос заради една официална среща с Мая Вапцарова, на която присъствал и областния шеф на БСП Трифон Митев. На нея обаче въобще не е ставало дума за политика, а за един проект за документален филм на режисьорката.
"Нещата са съвсем сериозни, ние инициаторите на тези срещи, държахме Бойко Борисов да се срещне не с ръководствата в София, а с обикновените хората по места, за да чуе какво мислят те", добави Недялков.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com