Изгониха Стойчев на финала, "Модена" взе рекордна купа

Изгониха Стойчев на финала, "Модена" взе рекордна купа | StandartNews.com

Радостин Стойчев беше изгонен в четвъртия гейм от финала за Купата на Италия по волейбол. Воденият от българина тим "Тренто" отстъпи на "Модена" с 3:1, а нашият специалист получи директен червен картон заради бурна реакция след спорна атака на съперника.

Двубоят се игра пред 6000 зрители в "Пала Додза" в Болоня. "Модена" спечели за рекорден 11-ти път Купата на страната и първи от 1998 г. насам. Матей Казийски игра цял мач за "Тренто" като записа 11 точки.

България се класира за европейското

първенство по волейбол при юношите младша възраст. Нашите момчета спечелиха третата си победа на квалификационния турнир в София, като надиграха с 3:0 Португалия. Евро 2015 ще се проведе в Турция.

Аоияма постигна втора победа

на Големия новогодишен турнир по сумо в Токио.
Във втория кръг на състезанието Даниел Иванов победи маегашира-3 Ендо, след като приложи техниката цукиотоши. След двата кръга на турнира българинът е в челото на класирането с две победи. В трети кръг той излиза на дохиото срещу секиваке Ичиножо, който е с две загуби след първите два кръга.