Лос Анджелис. Починалата преди месец Уитни Хюстън е оставила всичко на 19-годишната си дъщеря Боби Кристина, предадоха световните агенции, цитирани от БТА. В завещанието на певицата се посочва, че всички лични вещи, обзавеждане, дрехи, бижута и коли остават на единственото й дете.
Парите на Уитни ще бъдат внесени в попечителски фонд. Боби Кристина ще вземе част от тях, когато навърши 21 години. Следващата част тя ще вземе, когато стане на 25 години, а с цялата сума ще има право да се разпорежда на 30 години.
Попечителският фонд може да даде от парите на Боби Кристина за различни цели, като например да си купи къща или да започне бизнес.
Завещанието е подписано на 3 февруари 1993 г., месец преди Уитни да роди дъщеря си.
Завещанието беше отворено в сряда в Атланта. Боби Кристина навърши 19 години на 4 март. Уитни Хюстън почина в хотелска стая в Бевърли Хилс на 11 февруари. Точните причини за кончината й все още са неизвестни.
Уитни Хюстън завещала всичко на дъщеря си

Не пропускайте нищо важно
Получавайте най-новото от Стандарт първи — изберете как да сте в крак с новините.
Безплатно. Известяваме Ви в браузъра само при важна новина — без имейл и регистрация.
Или ни намерете в Google:













