София. Гала уреди Рафи Бохосян да участва в новия сезон на сериала "Етажна собственост". Научила, че мечтата на победителя в "Х-фактор" е да се появи в ситком, водещата на "На кафе" бе подготвила изненада за него по време на гостуването му в шоуто. Тя го свърза с продуцента на "Етажна собственост" Краси Ванков. Именно той разкри идеята на Рафи, за когото все още не се знае дали няма да играе и самия себе си.
"Той е много талантлив, малкият ми син му е голям фен, гледаше го всеки път и му стискаше палци да спечели. Аз също бях за него, защото е роден да радва и вълнува публиката. Такива таланти са дар от Господ. От Гала разбрах за мечтата му и обещавам, че тя вече може да е реалност. Защото Рафи е не само много музикален, но и артистичен", коментира Ванков.
Сценаристите от "Идалго продакшънс" вече подготвят първите епизоди от втория сезон. Очаква се снимките да стартират през януари, а излъчването да започне около средата на март.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com