Евгени Будинов всеки момент ще стане татко за първи път. Очакваната рожба от него и съпругата му Мариела е момченце, според прогнозата на лекарите. Актьорът и половинката му са в трескава подготовка за бебето. Двамата още не са се спрели на име за детето, защото непрекъснато им хрумват нови и нови варианти. "Решил съм да оставя Мариела да избере как ще се казва синът ни", твърди Будинов.
Поредицата от хубави събития в живота му започна със сватбата през лятото в Банкя, а наскоро щастливата двойка се нанесе в новото си жилище. Освен това Будинов е в трескава подготовка за премиерата на "Етажна гроздова". Така е озаглавено представлението, което е театрална версия на сериала по Нова телевизия "Етажна собственост". Премиерата е на 13 ноември от 19 часа на сцена "Сълза и смях". Спектакълът ще се играе и в различни градове на страната. "С огромно нетърпение чакам премиерата. Толкова ме радва развитието на проекта "Етажна собственост", който явно няма граници. Зрителите чувстват героите емоционално близки и много им се радват. На нас самите в екипа ни е страшно приятно да работим заедно. Получихме много покани от фенове да гостуваме в различни градове на страната. Затова решихме да ги включим и тях на живо в нашето забавление, наречено "Етажна собственост". Така че отиваме им на гости из цялата страна с "Етажна гроздова", обяснява Будинов.
Догодина още една премиера очаква Евгени - на филма "Корпус за бързо реагиране 2", в който той този път участва не само като актьор, а и като съсценарист.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com