Баскетболният фен Брад Бъкър никога няма да забрави мача "Оклахома" - "Ел Ей Клипърс" в НБА рано вчера. Младежът се пробва в традиционната игра "кош от центъра" на почивката.
Родригес наниза топката в мрежата и хвърли в екстаз цялата зала. От първия ред го поздравиха лично Бионсе и Джей Зи, които наблюдаваха баскетболната среща. Рапърът дори стисна ръката на Брад, признавайки класата му.
Интересното е, че за втори път през седмицата фен печели 20 000 долара на домакинство на "Оклахома". Преди това запалянкото Камерън Родригес вкара кош от центъра при успеха над "Денвър". Клубът от НБА изчисли, че през 2008 и 2009 година нито един запалянко не отбеляза в играта на почивката (90 мача поред). За сметка на това двама фенове се разписаха в рамките на 72 часа. Иначе Кевин Дюрант изведе "Оклахома" до лесна победа 195:91 срещу "Клипърс".
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com
















