Надя Клисурска: БСП не вади дивиденти с НДК

Надя Клисурска: БСП не вади дивиденти с НДК  | StandartNews.com

Не се опитваме да яхнем скандала около НДК. Оттеглянето на Мирослав Боршош не слага край на скандала. Ремонтът на НДК трбява да бъде извършен навреме и средствата да бъдат усвоени по предназначение, заяви в "Канал 3" Надя Клисурска от БСП.

По думите й има реален риск за Българското председателство на Съвета на ЕС в отделни пера, относно забавянето на подготовката на процеса.  "Когато става въпрос за корупция всички трябва да бъдем безкомпромисни. БСП не вади политически дивиденти относно създаването на комисиите за грипените и НДК по едно и също време", допълни Надя Клисурска.

Тя коментира и случая в Асеновград. "Случаят няма цвят и оценка и не може да се политизира. Проблемът е сериозен. Влияят ниската грамотност и невъзможността за реализация, както и бедността", каза още Надя Клисурска.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Автор Спорт
Коментирай