Машината задействана. Ще разпитат ли Васил Божков?

Молбата на ВКС за разпит на Васил Божков вече е в Министерството на външните работи, за да бъде помолена ОАЕ в условията на взаимност да бъде реализирано това. Новината съобщи зам.-министърът на правосъдието Емил Дечев интервю за бТВ.
Според него не е ясно кога ще се случи това, защото имаме доста културни различия с ОАЕ.
Дечев потвърди, че отчети на „Националната лотария” на Васил Божков са качени в Търговския регистър в нечетливо състояние, но оневини служителите на регистъра. Виновни били подаващите ги.
По-голямата част от тях са били върнати, защото са били нечетливи. "Националната лотария" и "Ню Геймс" са попълнили отчетите чрез адвокат, каза зам.-министърът.
Говорим за един период от 2015 до 2019 г., обясни той. "Ню Геймс" има три отказа, след това две години - два пъти и след това един път. "Националата лотария" има нечетливи отчети за 2016, 2017 и 2018 г.
Всичко това обаче било от компетенцията на Комисията по хазарта.
Ива Митева твърда за С. Македония: Пазарлъци със съве...
Караджов разкри колко дължи държавата по инхаус догов...
Мангъров сравни маймунската треска с джакпот от тотот...
Нинова каза при какви условия ще поевтинее хлябът с 0...
Има ли нови искри в коалицията? Каримански за мерките...
Инфлацията у нас двойно по-висока от европейската. Ко...
Олена Зеленска се обясни в любов на мъжа си