БСП обяви страхува ли се от избори. Решението

„Надявам се на здрав разум. Но в крайна сметка – никой не се плаши от избори. Ако трябва ще направим още едни и още едни след тях”. Това заяви Александър Симов от „БСП за България”, коментирайки възможността за предсрочен вот. И допълни: „Точно сега България не се нуждае от избори, но в крайна сметка – каквото стане в парламента”.
Според него решението на ИТН да са единни и да дадат подкрепа с 12 депутати за мнозинство е и въпрос на политически избор. „Има конкретни задачи, които трябва да свърши българският парламент. Ако трябва да се ходи на избори – ще стигнем и до избори”, каза Симов.
По отношение на актуализацията на бюджета – той беше категоричен, че социалните идеи, които партията му е предложила, ще бъдат гласувани.
Виктория след "Ергенът": Предлагат ми 1000 лв. на час...
5-те неща, за които хората най-често съжаляват преди...
Блумбърг: Русия утре обявява дефолт. Какво следва?
Откъде идва култовото "Гларус"? Разказва спасител на...
Паника в Украйна. Руснаците влязоха в последната креп...
Байдън прие българския посланик в САЩ
Има ли цена съвестта: Врачанинът, който намери и върн...