Бойко Борисов пропуска парламентарния контрол

Бойко Борисов пропуска парламентарния контрол  | StandartNews.com

Поради предварително поет ангажимент с международен характер в заседанието за парламентарен контрол няма да участва министър-председателят на Бойко Борисов, информират от пресцентъра на Народното събрание.

Социалният министър и вицепремиер Ивайло Калфин ще обясни какви ще са великденските надбавки за пенсионерите. Той даде отговор на въпрос за вероятни злоупотреби с европейски средства в Центъра за настаняване от семеен тип във Велинград. В парламентарния контрол ще участва само Калфин от вицепремиерите.

Останалите отговори на депутатски питания ще са от министри. На парламентарната трибуна ще излязат здравният министър Петър Москов, Лиляна Павлова, министър на регионалното развитие и благоустройството, Десислава Танева, министър на земеделието и храните, министърът на енергетиката Теменужка Петкова, военният министър Николай Ненчев, министърът на образованието Тодор Танев.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай