"Ювентус" на две точки от "Рома"

"Лацио" и "Фиорентина" завършиха при резултат 0: 0

"Ювентус" на две точки от "Рома" | StandartNews.com

Торино. "Ювентус" вече е по-близо в класирането до „Рома"след като надви „Милан" с 3:2 от 7-ия кръг на италианската Серия „А". Още в 20-ата секунда Мунтари изведе „Милан" напред, но след това Пирло изравни от пряк свободен удар след четвърт час. Джовинко изведе „Ювентус" след почивката напред, а Киелинивкара топката след шут на Пирло от пряк свободен удар в напречната греда. Мунтари намали в края след рикошет.

Снощната победа на „Ювентус" е четвърти пореден успех за отбора в Италия. Той има 19 точки и е само с две точки по-малко от „Рома", на второ място заедно с „Наполи". Милан пък остава 12-и с 8 точки и продължава да пада в класирането.

В другия мач от кръга, който бе в неделя вечер, "Лацио" и "Фиорентина" завършиха при резултат 0: 0 на олимпийски стадион в Рим. И двата отбора спомогнаха за един атрактивен мач, имаше доста голови положения и пред двете врати, но никой не успя да вкара гол.