Торино. Торино прекъсна победната серия на Рома, след като успя да измъкне домакинско равенство 1:1 в двубоя от 11-ия кръг в Серия А. "Вълците" се превърнаха в първия отбор в Италия с 10 победи от първите 10 кръга, но не успяха да подобрят европейския рекорд за поредни победи от началото на сезона.

В Торино, Алесио Черчи прекъсна серията на "вълците" от 743 минути без допуснат гол. Рома няма загуба в Торино от 1990 година насам, а столична бяха спечелили последните 6 двубоя между двата тима.

Кевин Строотман откри резултата в полза на гостите в 28-ата минута, но Черчи изравни за 1:1 в 63-ата минута, което се оказа и крайният резултат.

Въпреки хикса, Рома продължава да е лидер в Серия А с 31 точки, следван от Наполи и Ювентус, които са с по 28 точки. Торино пък е 11-и с 12 точки.