ЦСКА разгроми "Вихрен"

ЦСКА разгроми "Вихрен" | StandartNews.com

ЦСКА победи "Вихрен" с 5:1 пред 2500 зрители на стадион "Българска армия". Точни за ЦСКА преди почивката бяха Александър Александров, Йордан Йорданов 10, Преслав Йорданов и Станислав Маламов 21, а Ласков в 45-ата от дузпа вкара почетно за санданчани. Момчил Цветанов направи 5:1 през втората част.

Александър Александров да откри резултата още в 5-ата минута след асистенция на Преслав Йорданов. След само пет минути ЦСКА стигна и до втори гол. Борис Галчев центрира от втория пореден корнер и Йордан Йорданов с глава направи резултата 2:0.

Третият гол беше отбелязан в 15-та минута от Преслва Йорданов. 21-ва минута падна и четвъртия гол, след като Ангел Грънчаров напредна отдясно и центрира ниско, а на празна врата Станислав Маламов направи резултата 4:0.

След това ЦСКА понамали тепмото, но продължи да доминира на терена.

В самото начало на второто полувреме Момчил Цветанов реализира петия гол за ЦСКА в 53-ата минута. А сред многото смени, които извърши Христо Янев, на терена се появи и все още едва 14-годишният Валентин Антов, който от 65-ата минута имаше честта да носи капитанската лента на „червените".

Така ЦСКА спечели убедително четвъртата си победа в петте изиграни проверки от тима до момента. В последната си контрола ЦСКА ще срещне израелския Ашдод.