"Славия" възкръсна срещу слаб "Ботев"

"Славия" възкръсна срещу слаб "Ботев" | StandartNews.com

Много сме романтични, беснее Велислав Вуцов

"Славия" разби с класическото 3:0 "Ботев" като домакин. Поражението на пловдивчани бе второ поредно с този резултат, след като и с "Левски" инкасираха същия. Два гола за "белите" заби Радослав Василев. Дебютното попадение за "Славия" в срещата пък отбеляза Фонсека.

Гостите почнаха по-надъхано мача, но направиха 3 страхотни пропуска. После свалиха гарда и допуснаха разгромна загуба. Контузия в самото начало получи Алекс Колев. Младежкият национал удари коляното си след единоборство с Везалов. Успехът, който даде глътка въздух на "Славия" в борбата за оцеляване, бе изгледан от обидно малко зрители. Около 500 души бяха на стадиона, като половината от тях бяха "бултраси".

Бодър след рождения си ден в ложата изглеждаше и босът на "Славия" Венци Стефанов. След третия гол на своя тим той се отегчи и почна да рови в смартфона си. Бесен от загубата бе треньорът на "Ботев" Вили Вуцов. "Пропуснахме 6 чисти ситуации за гол, после се огънахме. Играем много романтично, а това ни пречи. За Купата след няколко срещу "Локо" (Пд) трябва да се поуспокоим, за да излезем от дупката, в която сме попаднали", заяви Вуцов.

Колегата му Иван Колев бе на другия полюс: "Раздадохме се и победихме един стабилен отбор. Макар че се налага във всеки мач да правя рокади и да напасваме нещата в движение - вече почва да се получава. Срещу "Черно Море" за Купата изоставаме с два гола, но ще направим всичко възможно, за да продължим в турнира".

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай