Селфи манията превзе и съблекалнята на ЦСКА

Селфи манията превзе и съблекалнята на ЦСКА | StandartNews.com

София. Селфи манията превзе и съблекалнята на ЦСКА. "Червените" увековечиха радостта си от ценната победа над Ботев Пловдив с 2:0 в последния мач от шести плейофен кръг на А група.

Така армейците се върнаха на второто място и вече имат актив от 61 точки, колкото и третия в класирането – Литекс. Това приближава червените към квота за Европа. На първо място остава Лудогорец с 69 точки, а четвърти и пети са Ботев и Левски, съответно с 54 и 53 точки.

Резултатът на стадион „Българска армия" беше открит от Омар Косоко, който влезе в началото на второто полувреме и малко след това се разписа. В добавеното време Иван Стоянов вкара втория гол.

В следващия кръг „канарчетата" почиват, докато ЦСКА гостува на другия пловдивски тим Локомотив.