Реал Мадрид безгрешен! Сънародник на Меси закопа Наполи

Кралския клуб си осигури първото място в групата

Реал Мадрид безгрешен! Сънародник на Меси закопа Наполи | StandartNews.com

Реал Мадрид продължава без грешна стъпка в Шампионска лига! На „Сантиаго Бернабеу“ "лос меренгес" постигна драматична победа с 4:2 над Наполи в двубой от петия кръг на група C, която оглавява с 15 точки. "Партенопейците" заемат втората позиция със седем пункта.

Те поведоха едва 10-ата минута чрез Джовани Симеоне, но няколко секунди по-късно Родриго изравни в прекрасен шут. В средата на първото полувреме Джуд Белингам даде аванс на "кралете". Моментално след почивката Андре-Франк Замбо Ангиса заби страхотен гол, за да възстанови паритета.

В 68-ата минута попадение на Виктор Осимен бе отменено заради засада. Централният нападател на мадричани Хоселу пък направи няколко фамозни пропуска. В заключителната фаза на срещата 19-годишният аржентинец Нико Паз, който се появи в игра от скамейката, вкара решаващ гол за 3:2. В четвъртата минута от добавеното време Хоселу се реваншира и все пак се разписа, пише "Актуално".