Попето подаде за гол

Попето подаде за гол | StandartNews.com

Попето подаде за гол при победата на "Кубан" с 2:0 срещу "Рубин" в руското първенство.

Две минути след почивката Ивелин Попов изведе Георге Букур, който с нисък удар реши двубоя.

Другият българин в тима от Краснодар - Станислав Манолев, влезе като резерва в 63-ата мин. "Кубан" е 9-и с 32 т.

Димитър Рангелов пък игра цял мач за "Люцерн" при 1:0 над "Санкт Гален" в Швейцария. Благодарение на тях, тимът на Люцерн се изкачи временно на четвъртата позиция. Активът на тима е 42 точки.

Тази позиция дава право на участие в Лига Европа догодина, но надпреварата за нея е ожесточена.

Санкт Гален също е в битката за нея, но сега изостана след това поражение. Тимът е с 40 точки на шестата позиция.

До края на сезона в Швейцария остават още седем кръга и най-вероятно до края битката за местата в Европа ще е много завързана.