Огромна драма в битката за титлата в Англия!

Манчестър Сити и Ливърпул с равенство в мегадербито на Европа

Огромна драма в битката за титлата в Англия! | StandartNews.com

Битката за титлата в Англия продължава! Манчестър Сити и Ливърпул завършиха 2:2 в мегадербито на Европа. Разликата на върха остава еднта точка в полза на Сити, което предвещава жестока борба за трофея до края на сезона.

Още в петата минута Де Бройне даде преднина на домакините, след като имаше късмет и с лек рикошет. В 18-та минута Диого Жота изравни -1:1.

Последва натиск на Сити в оставащата част от полувремето, което логично ги изведе отново напред в резултата, след гол на Жезус.

Шеметно начало на втората част. Великолепнта атака на Ливърпул завърши с гол на Садио Мане още в 46-та минута - 2:2!

Сега бяха минутите на Ливърпул, като червените пропуснаха чрез Жота и да поведат малко след това.

В 63-та минута гол на Стърлинг бе отменен правилно заради засада Проблемът за Ливърпул бе лошата форма на Салах в последните мачове.

В последните минути напрежението бе сериозно, защото никой не искаше да губи. Все пак фаул на Марез в 9--та минута облиза външната чмаст на гредата.

В крайна сметка, справедливо равенство в един изключителен мач между двата най-силни отбора в света в момента.