Нова смазваща победа на Арсенал в Англия

Топчиите разнебитиха Шефилд Юн с 6:0

Нова смазваща победа на Арсенал в Англия | StandartNews.com

Арсенал постигна поредна разгромна победа във Висшата лига на Англия. Този път "топчиите" размазаха като гости Шефилд Юнайтед с 0:6.

Мартин Йодегор откри резултата в петата минута, а след автогол на Джейдън Богъл удвои аванса на гостите в 13-ата минута. Габриел Мартинели се разписа в 15-ата минута, а Кай Хавертц го направи в 25-ата минута. Деклан Райс направи резултата 0:5 в 39-ата минута, а Бен Уайт вкара първия гол след почивката.

Доминацията на "артилеристите" бе тотална, а защитата на домакините бе поставена на такъв натиск, че се огъваше при почти всяка атака.

Арнесал остава трети в класирането, на 2 точки от водача Ливърпул и на една от Манчестър Сити. Артилеристите обаче имат най-добра голова разлика в момента.