"Лудогорец" подгря с 4:0 за Мадрид

"Лудогорец" подгря с 4:0 за Мадрид | StandartNews.com

"Лудогорец" се завърна начело на "А" група с нов разгром - 4:0 над "Берое". Така шампионите се изравниха по точки с ЦСКА. "Армейците" обаче имат мач по-малко.

"Добър мач. Остана ни още една среща в България преди финалната права за тази година", обяви треньорът Георги Дерменджиев. Играчите си заслужиха похвалите, след като не дадоха шанс да домакините. Срещата приключи в 18-ата минута. Тогава Върджил Мисиджан покачи на 2:0. Кишада откри 3 минути по-рано. "Лудогорец" довърши съперника в края с ново попадение на Мисиджан (73) и Вандерсон (82). "Имаше и отпускане на момент. Играчите започнаха да мислят за срещата с "Реал", но после се поправиха. Важното е, че вече разбраха, че в "А" група трябва да играят така, както го правят в Европа. Направихме нещо много голямо с точките, които спечелихме в Шампионската лига. Сега отиваме спокойни и освободени в Мадрид. Чест е за всеки отбор дори да стъпи на стадиона на "Реал", каза още Георги Дерменджиев. "Не са хубави тези неща", заяви той по повод на постоянните престрелки с ЦСКА по медиите в последно време.

"Няма да правя пълен разбор. Вкараха ни два гола точно в момента, когато играехме равностойно. Няма какво да вдигаме, трябва да работим", обяви Петър Хубчев и отрече за пореден път, че има скандали и юмручни сцени в съблекалнята. "Питайте Венци Христов и хората, които го съветват защо не вкарва, както и тези, за които се говори, че са се били", допълни бившият национал.

Агитката на "Берое" застана зад Петър Хубчев, въпреки срамната загуба у дома. Феновете скандираха името му и искат той да остане. Преди срещата се заговори, че Хубчев е пътник при нов провал. Запалянковците се опитаха да вдигнат тима от Стара Загора и в началото на второто полувреме. Тогава зад сектор "Г" имаше заря, а на централната трибуна лумнаха десетки факли.

Нямахме право на грешка

обяви капитанът на "Лудогорец" Светльо Дяков след успехът над "Берое". "Когато имаме мачове от Шампионска лига се получава лъкатушене от време на време. Но целия отбор стои добре, борим се заедно, тичаме", каза още Дяков. "Срещу "Реал" ще играем футбол. Не сме се отчаяли. Дано постигнем позитивен резултат", добави Дяков.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай