Лудогорец пречупи Левски. Мъри отново без победа

Шампионите спечелиха в София с 4:2.

Лудогорец пречупи Левски. Мъри отново без победа | StandartNews.com

Левски продължава да няма победа при новия си треньор Станимир Стоилов. Напротив - "сините" загубиха второ ключово дерби поред, след неприятна загуба и от Лудогорец - 2:4.

Така тимът още ще почака за първи три точки при Мъри Стоилов, въпреки желанието на играчи и публика и общия ентусиазъм на "Герена".

В миналия кръг Левски загуби Вечното дерби от ЦСКА с 1:2.

Боби Цонeв бе точен в 26-ата минута, като се наложи ВАР да потвърди попадението.

Три минути след това Доминик Янков изравни, Сотириу донесе пълен обрат в 47-ата минута.

Боби Цонев изравни от дузпа 81-ата минута

Грешка в защитата  на "сините" и на Николай Михайлов обаче позволиха на гостите да поведат с гол в добавеното време.

Левски допусна и четвърти гол в добавеното време.

Въпреки драмата в отделни моменти, липсата на класа в състава на домакините е явна, което доведе до нова лбогична загуба във важен мач от първенството.

Лудогорец излезе начело в класирането  с 21 точки, докато Левски остава на 11-та позиция с 8 точки.