Левски се върна на второто място

"Сините" биха Дунав с 2:0 и удариха още 4 греди

Левски се върна на второто място | StandartNews.com

Левски победи Дунав с 2:0 в срещата от 14-ия кръг на efbet Лига и се върна на второто място в класирането. В 15-ата минута Благой Макенджиев си отбеляза автогол, а в 22-ата Холмар Ейолфсон удвои с глава, след като засече центриране от корнер на капитана Миланов.

Исландецът надскочи своите противници и прехвърли Макенджиев. „Сините“ удари и общо четири греди, което им попречи да се поздравят с по-убедителна победа.

В 26-ата минута Мазурек удари горната греда с техничен изстрел от границата на наказателното поле, след като Алар му подаде с пета. Аржентинецът прехвърли вратаря на гостите, който хвана топката пред голлинията, след като рикошира преди това в крака му и рискуваше да си отбележи втори автогол.

Паулиньо в 35-ата минута и Алар в 40-ата минута пропуснаха да вкарат трети гол.

Петър Хубчев бе направил две промени от успеха с 2:1 над Арда (Кърджали). Голмайсторът Найджъл Робърта бе заменен от Дени Алар. Другият най-резултатен играч на "сините" Станислав Иванов стартира вместо Филипе Нашименто. В другия мач от кръга днес Славия би като гост Витоша с 1:0.