Легендарен капитан на Барселона избухна в радост в "Овча купел"

Синът на Бакеро вкара гол за Славия, но белите отстъпиха на ЦСКА с 2-3

Легендарен капитан на Барселона избухна в радост в "Овча купел" | StandartNews.com

ЦСКА победи Славия с 3-2 при гостуването си в "Овча купел" в мач от 20-ия кръг на Ефбет Лига.

Мача изгледа от трибуите бившият капитан на Барселона и съотборник на Христо Стоичков в "Дрийм тима" на каталунците от 90-те години Хосе Мари Бакеро.

Той избухна в радост в 55-тата минута, когато неговият син - Йон Бакеро откри резултата за Славия с красив гол с глава.

След това обаче армейците стигнаха до обрат с три попадения след ъглови удари. Вкараха ги  Жорди Кайседо в 63-тата минута, Мено Кох (72) и Амос Юга (78). Две минути по-късно едно попадение за "белите" върна Ерол Дост, оформяйки крайния резултат 2-3.

Бакеро изгледа двубоя от ложата, като се бе настанил до боса на Славия Венци Стефанов.