Краев носи победа на Мидтиланд

Юношата на "Левски" с първи гол за сезона

Краев носи победа на Мидтиланд | StandartNews.com

Българският футболен национал Божидар Краев донесе победата на своя Мидтиланд с 1:0 над Рандерс в мач от III кръг на датското първенство. Юношата на "Левски" реализира единственото попадение в двубоя още в 6-ата минута, в която получи пас в наказателното поле, майсторски преодоля един бранител на съперника, след което вкара под плонжа на вратаря на гостите.

Датският шампион продължи да бъде по-добрият отбор на терена, но нов гол не падна и така успехът трябваше да се изстрада до последната минута. Краев пък като цяло бе сред най-активните играчи на тима и остана на терена през целия двубой.

За него това бе първи гол в първенството и общо втори за сезона след този във вратата на Ирландия за Лигата на Нациите.