Голяма драма завърши с хикс между Черно море и Левски

Двата отбора вкараха по един гол и в добавеното време на мача

Голяма драма завърши с хикс между Черно море и Левски | StandartNews.com

След драматични последни минути в срещата, Черно море и Левски завършиха наравно 2:2 в оспорван двубой във Варна от кръга в първа лига.

Матиас Курьор беше точен в 14-ата минута, а няколко минути по-рано удари гредата.

Стайн Спиерингс изравни в 19-ата минута. Исмаил Иса беше изгонен в 37-ата минута, след като получи два жълти картона.

Курьор пък удари втора греда в 41-ата минута след близо 70-метров самостоятелен пробив.

В 75-ата минута Иван Горанов също беше изгонен за втори жълт картон.

По принцип домакините се адаптираха по-добре на трудния терен, докато странната формация на "сините" изпитваше затруднения.

Като цяло Черно море бе по-опасният състав на терена. В последната третина на срещата обаче ролите се размениха.

В 70-та минута  Черно море оцеля след разбъркване, десет минути по-късно Митрович отрази удар на Спиеринг.

В добавеното време Дени Алар се разписа!  "Сините" организираха отлична контраатака след изпълнение на пряк свободен удар.

Но това не бе всичко,, драмата продължи!

Минута по-късно младата надежда на Черно море Мартин Минчев възстанови равенството.

По този начин Левски съкрати само точка от водача Лудогорец, който има и мач по-малко.