Голове за Салах, греди за Тотнъм

Лондончани нямаха и късмет

Голове за Салах, греди за Тотнъм | StandartNews.com

Ливърпул прекъсна лошата си поредица в Премиър лийг, след като победи с 2:1 Тотнъм като гост в един от възловите мачове от 15-ия кръг. Мърсисайдци изиграха силно първо полувреме, в което взеха заслужен аванс след два гола на Мохамед Салах (11', 40').

След почивката Тотнъм бе по-силният отбор и домакините намалиха след попадение на Хари Кейн. Лондончани нямаха и късмет тъй като на два пъти гредите спираха Иван Перишич - по веднъж във всяко от полувремената.

Така Тотнъм допусна второ поредно домакинско поражение в Премиър лийг и вече е на цели осем точки от лидера Арсенал. Ливърпул пък се доближи на седем точки от четвъртото място, което в момента е заемано именно от "шпорите", информира БНР.