Драма във втория полуфинал за FA Cup в Англия

Резерва реши мача на "Уембли"

Драма във втория полуфинал за FA Cup в Англия | StandartNews.com

Резервата Жерар Деулофеу се превърна в герой за Уотфорд при драматичният обрат от 0:2 до 3:2 срещу Уулвърхямптън във втория полуфинал от турнира за Купата на Футболната асоциация в Англия. Съперник на футболистите на Хави Грасия в битката за трофея ще бъде Манчестър Сити, който вчера се наложи с 1:0 над Брайтън. Уулвърхямптън дръпна напред с 2:0 с попадения на Мат Дохърти (36) и Раул Хименес (62). При първата си сериозна атака Уотфорд намали на 2:1 чрез резервата Деулофеу (79). В третата минута на добавеното време капитанът на Уотфорд Трой Дийни си спечели дузпа и сам я вкара за да прати мача в продължения. В 104-ата минута Деулофеу вкара за крайното 3:2 за Уотфорд. Малко по-късно Деулофеу се контузи и напусна терена.