Дават надежда на Виля за Евро 2012

Дават надежда на Виля за Евро 2012 | StandartNews.com

Барселона. Испанската звезда Давид Виля има надежда да играе на европейското догодина. Това обяви лекарят, който оперира нападателя на "Барса" в понеделник вечерта.

Както се знае, рекордьорът по голове за националния отбор счупи крак в 1/2-финала срещу катарския "Ал Сад" на световното клубно първенство в Япония. "Нашият екип е много доволен от операцията. Надяваме се, че Виля ще може да играе на европейското първенство", сподели д-р Рамон Кугат. Той добави, че има шанс 30-годишният нападател дори да бъде готов за финала на Шампионската лига в Мюнхен на 19 май, ако "Барса" се класира, разбира се.

"Мисля, че Давид ще бъде извън строя за около 4-5 месеца, но трябва да изчакаме и да видим как ще протече възстановяването му. Не искам да се ангажирам с конкретна дата", добави Кугат.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай