Бомба в Шампионска лига! Кой гранд изхвърча /ОБНОВЕНА/

Байерн Мюнхен изритан от Виляреал

Бомба в Шампионска лига! Кой гранд изхвърча /ОБНОВЕНА/ | StandartNews.com

Мнозина очакваха, но и мнозина не вярваха. Един от европейските грандове Байерн Мюнхен бе изхвърлен на четвъртфиналите в Шампионска лига.

Немците завършиха в Мюнхен 1:1 с Виляреал и след загубата с 0:1 в първатга среща в Испания отпадат от турнира. След като Левандовски откри в 52-та минута за Байерн, гостите изравниха две минути преди края чрез Чуквуезе.

Потвърдиха се сигналите, че немският шампион изпитва трудности в последно време, а тази вечер бе платена висока цена за този факт.

В същото време Виляреал се превръща в тоталната сензация тази пролет, след като "жълтата подводница" преди това нокаутира още един еврогранд - Ювентус.

Испанците са за рвтори път на полуфинал в Шампионска лига, след като вече бяха там през 2006 година.

Голяма драма и в Мадрид!Челси поведе с 3:0 на Реал,  /Рюдигер,Алонсо,Вернер/, но с гол в 86- та мин на Родриго и на Бензема в продълженията Реал стигна до 2:3,, което ги прати на полуфиналите.