Спорт

Бербатов уморен, дават му почивка

Бербатов уморен, дават му почивка

Лондон. Димитър Бербатов ще получи почивка за днешното преиграване на "Фулъм" срещу "Блекпул" от третия кръг на турнира за Купата на Англия. Това обяви мениджърът на лондончани Мартин Йол.

Холандецът се притеснява от лошата форма на тима в първенството и натоварването на футболистите му. Йол призна, че евентуален сблъсък с "Манчестър Юн" в четвъртия кръг ще неблагоприятно на тима. Йол намекна, че няма смисъл да изтощава играчите си, когато наградата е "мач без изгледи за победа".

"Жребият промени мнението ми за мача с "Блекпул". Бях щастлив от идеята да останем в турнира, но след това видях кой ни се падна. Опитвам се да пускам най-добрите през цялото време. Но сега е моментът да дадем почивка на играчи като Бербатов, които участват във всички мачове", каза мениджърът на "Фулъм".

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай