Ад за ПСЖ и МБапе в Мадрид! Какво им се случи

Геройски обрат за Реал в реванша

Ад за ПСЖ и МБапе в Мадрид! Какво им се случи | StandartNews.com

Истински шок за ПСЖ и Килиан МБапе в бърлогата на Реал Мадрид."Белия балет" още веднъж доказа, че се преражда в Шампионската лига. Реал победи ПСЖ с 3:1 на реванша в осминафиналите и се класира напред.

И това стана, след като в първата част губеше сблъсъка с общ резултат 0:2 и два гола на МБапе. След това обаче истински тайфун се развъртя над главите на Меси, Неймар и Мбапе.

Вълшебно полувреме за Карим Бензема, който направи хеттрик за паметния обрат. И още едно доказателство, че ПСЖ може да има пари и звезди, но няма магията на европейски футболен гранд. И едва ли ще я има.

В другия мач тази вечер Манчестър Сити пазеше сили и завърши 0:0 със Спортинг Лисабон, след като бе спечелил в Португалия с 5:0.

Така, след Байерн и Ливърпул, Реал М и Манчестър Сити са новите четвъртфиналисти до момента в Шампионската лига.