Цецо Соколов: Не знам какво се случи с нас

Цецо Соколов: Не знам какво се случи с нас | StandartNews.com

"Не знам защо играхме толкова лошо. В тези два мача играхме много, много лошо. Не знам какво се случи с нас. Две години играхме много добър волейбол, а сега не можем да почнем да играем така, както можем", промълви Цветан Соколов след загуба номер девет в Световната лига за националите ни.

Нашите бяха неузнаваемо слаби и във втория двубой срещу Сърбия и паднаха с 0:3 (-23, -21, -14). Изумителната серия на Атанасиевич от начален удар в третия гейм направи нещата плачевни за тима ни, като първото техническо прекъсване дойде при резултат 8:0 за "плавите".

Българите се прибраха в неделя вечерта с автобус от Ниш и получиха един ден почивка от треньора Камило Плачи. Последните ни два мача са срещу Русия в София в края на седмицата.