Гришо запази 16-ото място в световната ранглиста

Ракета номер 1 на България Григор Димитров запази рекордното си 16-о място в световна ранглиста на АТР.
Хасковлията защити точките си от турнира в Индиън Уелс, като отново достигна до трети кръг. Тази седмица Димитров ще стартира в следващия голям турнир - този в Маями, който също е от категория "Мастърс 1000" и на който миналата година записа четвърти кръг.
Втора ракета на България е вече националът Димитър Кутровски. За първата си титла, която завоюва след завръщането си от наказание на турнира в Шербрук, софиянецът ще добави още 27 точки към актива си и ще влезе отново в топ 400 на класацията, която ще бъде актуализирана на 1 април. Кутровски ще участва от сряда на фючърса в Калабасас, щата Калифорния.
При жените Цветана Пиронкова е добавила 5 точки за ранглистата на WTA, но отстъпи с една позиция до №47. Пиронкова също ще влезе в основната схема на турнира в Маями, който при дамите е от категория "Премиер задължителен". В първия кръг Пиронкова среща Галина Воскобоева от Казахстан.
Обрат в живота на Азис. Кое момиче е до него? (СНИМКИ...
Земетресение разсъни България. Паника в една област
Защо трябва да пием кафето си с мляко? Падна голяма т...
Времето ще ни побърка. Идва много опасен ден
Нова изцепка на Морфов разтресе Народния
Проговори жената, която опита да се самоубие на живо....
11 мита за здравословното ядене