Драмата с Пике и Шакира. Потресаващи слухове

20-годишна и руса, така каталунският в. „Ел Периодико“ описва младата жена, която раздели звездната двойка на Испания Жерар Пике и Шакира. С нея футболистът на Барса се е виждал няколко пъти, а съпругата му е разбрала.
Сред версиите се появи майката на младия съотборник на Пике в Барселона - Гави. Според медиите, Гави не знае за това, но пък 17-годишният халф е спрял да следва защитника в "Инстаграм"
В момента капитанът на каталунците дори се е изнесъл да живее в ергенския си апартамент на улица „Мунтанер“, свидетелстват жители от квартала. Това потвърждава, че семейната криза не е журналистическа измислица.
Журналистката Лора Фа в подкаста си „Мамараци“ твърди: „Певицата го е хванала с друга и те ще се разделят. Тя е взела решението. Случило се е, затова са разделени“.
Колумбийската певица с ливанска кръв наскоро отиде на почивка в Ибиса с децата си и без Жерар Пике, което би затвърдило теорията, че връзката не преживява най-добрия си момент.
Последните стихове на Дебелянов открити в ръкава на ш...
Призрак на колело заснеха камери в старинен крад
Баби се бранят с пиратки срещу напаст, връхлетяла сел...
Ново чудо в Провадия Солницата! Откритие преобръща ис...
Топиш комшията, 10% премия от данъчните
Уникум! Как се тъпче милион в газова бутилка
Извиха се опашки за новите ваксини срещу ковид