Понеделник,

Братя Аргирови почерпиха Лили Иванова за Коледа

От: Рачо Рачев, сн. Фейсбук -
1818
Братя Аргирови почерпиха Лили Иванова за Коледа
A
A
A

Лили Иванова се похвали с кекс и други вкусотии, подарък за коледните празници, от колегите й Братя Аргирови, съобщава HotArena.

Благовест и Светослав са отишли лично до дома на естрадната прима, за да я изненадат за празниците. За подаръци се похвали самата певица, която качи снимка в социалните мрежи. На кадъра Благовест и Светослав са с пълни ръце. Лили Иванова написа: „Благодаря на братя Аргирови и техните съпруги за прекрасните коледни изкушения. Много са вкусни“.

Коментарите под снимката похвалиха Аргирови за отношението и признанието, което показват към Лили Иванова. Тримата  музиканти Явно поддържат изключително близки приятелски отношения. През август тази година те пуснаха своя обща снимка от известен столичен ресторант, писа „Телеграф“.


Всички новини от категория Любопитно.

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com