Вторник,

Митрофанова ни прави намеци, размахва ракети

От: Рачо Рачев, сн. Фейсбук -
1323
Митрофанова ни прави намеци, размахва ракети
A
A
A

Руското посолство в София до днес ни обстрелваше от страницата си във Фейсбук с кремълска пропаганда - публикуваше изказвания на висши военни и политици за войната в Украйна. И интервюта на посланичката Елеонора Митрофанова, която обяснява, че българският народ е против правителството си, а то се състои от лоши чиновници, пише "24 часа".

Днес във Фейсбук се появиха и ракети. Посолството показва видео на министерството на отбраната на Русия, в което изстрелват ракети. Обяснението е: "Използване на бреговия ракетен комплекс "Бастион" срещу обектите на инфраструктурата на ВСУ" (Въоръжените сили на Украйна).

Под него има коментари от сорта на "само това разбират наглите западни култури", има дори пост от топ фен, призоваващ тези ракети да се насочат към българския парламент.

Други виждат в публикацията директна заплаха към България. "Дано не летят към Южна Добруджа", пише един от коментиралите читатели.


Всички новини от категория Войната в Украйна.

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com