Юноша на "Левски" наказа Локо (Сф)

Голаджията Тодор Чаворски вкара 2 за победата на Хебър в София с 3:1

Юноша на "Левски" наказа Локо (Сф) | StandartNews.com

Футболистите на Хебър (Пазарджик) се наложиха с 3:1 над Локомотив (София) като гост в дербито от 13-ия кръг във Втора лига, въпреки че повече от 30 минути игра с 10 души. Две попадения за хебърци вкара юношата на "Левски"Тодор Чаворски в 5-ата и 51-ата минута. В 61-ата той получи доста пресилен втори жълт и респективно червен картон. С головете днес Чворски вече им 5 от началото на сезона и е четвърти при реализаторите във втора лига. Жак Пехливанов с топовен изстрел в 74-ата минута  вкара третото попадение за пазарджиклии. За домакините се разписа в 42-ата минута Наско Милев.
Така гостите от Пазарджик събраха 21 точки и са на четвърто място в класирането, изпреварвайки Септември (София) и са само на 2 от третия Пирин (Благоевград). Локомотивци са втори с 25, на 2 от лидера Кариана (Ерден), но и с два мача по-малко.