Истанбул. Реал Мадрид разгроми с 6:1 Галатасарай на "Тюрк Телеком Арена" в първи мач от Група B на Шампионската лига.

Въпреки успеха, "белия балет" даде и жертва в лицето на Икер Касияс. Стражът започна като титуляр, но се контузи още в 14-ата минута.Това не успя да разконцентрира испанците, които не оставиха шанс на своя съперник.

Само едно попадение падна през първата част. Иско откри резултата в 33-ата минута.

След почивката, Реал разби Галата с две попадения на Карим Бензема (54', 81') и с хеттрик на Кристиано Роналдо (63', 66', 90').

Почетното попадение за домакините реализира Юмит Булут в 84-ата минута.

В другия мач от Група B Ювентус завърши 1:1 в гостуването си срещу Копенхаген. В 14-ата минута Николай Йоргенсен откри в полза на домакините. Фабио Куалиарела изравни в 54-ата минута.