Напрегнат, но зрелищен финал на първия турнир по табла Marinela open

Хотел Marinela Sofia се превърна в актуална локация за най-добрите шахматисти сред младежите в цяла България

Напрегнат, но зрелищен финал на първия турнир по табла Marinela open | StandartNews.com

Дългоочакваният турнир стартира в 11:00 часа с тържествено поместване на първия пулт от бизнесмена Ветко Арабаджиев - голям фен и любител на играта на табла.

Срещите продължиха около 8 астрономически часа и приключи с голямо награждаване.

Бранимир Марковски спечели голямата купа Marinela Open и си тръгна със златен медал, второто място зае Ромео Йорданов, а на трето - Александър Александров. Кристиян Димитров на 19 г.,спечели 4-то място и приз-медал "най-млад" състезател и надежда.

Хотел Marinela Sofia се превърна в актуална локация за най-добрите шахматисти сред младежите в цяла България, а екипът вече е в подготовка и на следващия турнир по табла - очаквайте информация скоро!