София. Илиан Илиев може да започне работа в "Левски" още в понеделник, ако тимът не победи "Локо" (СФ), научи агенция Стандарт Нюз.
Треньорът трябва да дойде на "Герена" през лятото, но и подобен вариант е бил разискван между варненеца и Иво Тонев.
"Левски" ще пълни с юноши групата за мача на "Овча купел" утре заради многобройните наказания и контузии. Куриозно, но и третият вратар Димитър Илиев е аут заради натрупани картони в юношеската група. Ще се търси страж от школата, тъй като Митрев е с травма.
Вчера Ясен Петров изведе "Левски" за тренировка. Той върна при батковците младия нападател Тодор Чаворски.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com
















