Спорт

ЦСКА си върна на "Левски"

ЦСКА си върна на "Левски"

София. ЦСКА се класира за полуфиналите на волейболното първенство. "Червените" отстраниха вечния съперник "Левски", след като във втория мач от 1/4-финалните плейофи надвиха "сините" с 3:1. Така опитните състезатели на треньора Александър Попов секнаха амбициите на младоците за златен дубъл и си върнаха за Купата, която отиде във витрината на "Левски". Следващ съперник на ЦСКА ще бъде победителят от двубоите между "Славия" и "Пирин Балканстрой".

"Виктория Волей" запази мястото си в Суперлигата за следващия сезон, след като спечели и втория си мач от първия плейаутен турнир във Варна. Момчетата на Петьо Драгиев биха без проблеми УНСС с 3:0 (23, 23, 18). Така след драматичната победа над "Черно море БАСК" с 3:2 пловдивчани останаха в елита. Варненският тим и "икономистите" пък ще играят във Висшата лига.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай