Черно море изпусна Ботев в Пловдив

Моряците с куп пропуски в Коматево

Черно море изпусна Ботев в Пловдив | StandartNews.com

Отборите на Ботев (Пд) и Черно море направиха 0:0 в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Домакините играха без Тодор Неделев, Атанис Илиев, Атанас Чернев и Бисер Бонев, които додаха положителни проби за коронавирус. Гостите имаха повече чисти положения за гол преди почивката, но Иса, Панаьотов и Димов пропуснаха. Шоколаров и Педрос от домакините също изпуснаха от добри позиции. След почивката  на Черно море отново започна по-активно. В 51-ата минута Матиас Курьор отправи коварен удар, но Георги Аргилашки изби. В 56-ата минута стражът на домакините изби топката след удар на Леандро Андраде. Гостите продължиха да бъдат по-активни, а домакините разчитаха на подсилена защита и контраатаки. След този мач Черно море е седми с 15 т, а Ботев е 10-и с 13.