Бруклин шокира Хардън и Хюстън (ВИДЕО)

Звездата на Рокетс наниза 58 точки, но и това не помогна

Бруклин шокира Хардън и Хюстън (ВИДЕО) | StandartNews.com

Бруклин Нетс поднесе сензация в НБА, след като победи лидера в югозападната дивизия Хюстън със 145:142 след продължения, но и успя да неутрализира 58-те точки на Джеймс Хардън за Ракетите. За Хардън това е втори пореден мач с такъв голям актив, след като наниза 57 при победата в понеделник над Мемфис. Хардън вкарва 30 и повече точки в 18-и пореден мач и достига поне 40 в 9 от последните 12 мача. Спенсър Динуиди вкара 33 точки за победителите от Бруклин, като 25 от тях бяха в четвъртата част и продължението. Той прати срещата в продължението, след като 30 секунди преди края на мача наниза успешно от тройката, а 28 секунди преди края на продзължението се разписа, за да даде преднина на своите. От Хюстън пробваха изстрел със сирената, но Джералд Грийн не улучи. ВИДЕО ВИЖТЕ ТУК
Хюстън остава начело в Югозападната дивизия с 25 победи и 19 поражения, докато Бруклин изравни баланса си на 23 победи и загуби и има реални шансове да се промъкне в плейофите за трети път с това име.