Супершоу! Стоманен удар на фаворита за титлата

Бразилия тотално надигра Сърбия в първия си мач

Супершоу! Стоманен удар на фаворита за титлата | StandartNews.com

Големият фаворит за световната титла Бразилия тръгна мощно на Мондиала. Селесао тотално надигра Сърбия и спечели с 2:0, но това е най-малкото, с което се задоволи.

След като преди почивката сърбите успяваха да се съпротивляват сравнително успешно, през второто полувреме видяхме силата и мощта на бразилците.

И достатъчно аргументи за най-футболната нация в света да гони шестата си световна титла.

Големият герой тази вечер бе Ричарлисон! Играчът на Тотнъм вкара и двата гола, вторлият изключително красив.

След комфортната преднина отборът на Тите се отпусна и показа марковото бразилско шоу във футбола, нямащо аналог по света.

"Златистите" удариха и две греди, а от другата страна вратарят на Ливърпул Алисон Бекер почти нямаше работа.

Така Бразилия поне в първия си мач затвърди очакванията за основна роля в Мондиала. Остава да видим как ще бъде нататък.