Лондон. Съпругата на принц Чарлз Камила си прави маски с пчелна отрова, разкри в. "Дейли мейл". С тях тя заменяла инжекциите с ботокса. Херцогинята на Корнуол дори горещо препоръчала процедурата на Кейт Мидълтън.
Камила отдавна ползва услугите на козметика Дебора Мичъл. Тя е добре известна във Великобритания с популярната си линия козметични препарати Heaven ("Рай"). Навремето Мичъл измислила органичната замяна на ботокса - маските с пчелна отрова.
Ако специалната маска, в която се съдържа 1 процент пчелна отрова, бъде нанесена на кожата, тя реагира като при ухапване от пчела: кръвообращението рязко се подобрява, изработва се повече колаген, повишава се еластичността. Процедурата струва само 165 британски лири.
Херцогинята на Корнуол не само използвала услугите на Мичъл, но ги препоръчвала на всички членове на кралското семейство. Сред тях и на Кейт Мидълтън. Мичъл правела частни посещения на Мидълтън, за да се грижи за прекрасната й кожа.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com