Бизнесмен отказа да е депутат

Ще съм по-полезен в икономиката, заяви шефът на PMG Holding Петър Христов

Бизнесмен отказа да е депутат | StandartNews.com

Велико Търново. Бизнесменът Петър Христов отказа да е депутат в бъдещия парламент. Шефът на PMG Holding бе номиниран от общинските организации на ГЕРБ във Велико Търново, Свищов и Златарица, където е известен с благотворителните си и обществени инициативи през последните 20 години.

В специално писмо до трите общински организации и Изпълнителната комисия на ПП ГЕРБ днес Христов благодари за доверието и си направи отвод.

„Налага се да ви уверя, че ще бъда стократно по-полезен, като продължа да работя за реалната икономика на страната ни“, пише Христов. „Личното ми верую е да спомагам за стабилизирането на икономическия и политическия климат в България“, допълва той в изявление за медиите.

Петър Христов декларира, че ще продължава да подпомага и работи за развитието на регионалните и националните политики на България.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай