Общество

В жегата: 10 км опашка на Кулата

Натоварен трафик по пътя за Гърция

Близо 10 километра стигна кошмарната опашка на пътя за Гърция. Колоната от автомобили се вие от сутринта на ГКПП "Кулата". Слушатели биха аларма в радио "Фокус", че не издържат в жегата.

От ГД "Гранична полиция“ потвърдиха за натоварения трафик на излизане от страната на ГКПП "Кулата", а също и за интензивно движение на товарни и леки автомобили на вход на българо-румънската граница при ГКПП "Дунав мост-Русе", и на изход за камиони на "Дунав мост-Видин".

На българо-сръбската, българо-македонската, българо-турската граница трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

Днес и утре се очаква засилен трафик през ГКПП "Маказа", като от "Гранична полиция" препоръчват да се използват и съседните гранични пунктове на българо-гръцката граница.

 

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай