Спорт

Сектор "Б" обяви мобилизация

Сектор "Б" обяви мобилизация

София. Сектор "Б" размаха юмрук преди дербито с ЦСКА. "Който не е на стадиона и не подкрепя "Левски", е черна душа. Грях ще е за всички, които поставят личното си его и предадат идеята и брата си", обявиха обединените фракции от "синията" агитка.

"29 април е нашият голям изпит. Преминем ли го, значи сме постигнали всичко. И над нас е само небето", гласи обръщението към всички фенове. Освен това дарителският фонд търси още 7049 лв. Те ще отидат за хореография, знамена и пиротехника по време на дербито с ЦСКА.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай